O zespole

Adam

Założyciel zespołu Adapters

Muzyk, akordeonista, aranżer, kompozytor, realizator dźwięku. 

    Swoją przygodę za śpiewaniem rozpoczął w Opolskim Studiu Piosenki. Wielokrotnie występował w chórkach u boku takich artystów jak Ryszard Rynkowski, Krzysztof Krawczyk, Violetta Villas. 

    Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Studium Realizacji Dźwięku w Krakowie.

  Laureat programu Szansa na sukces oraz opolskich Debiutów '98 (wraz z kwartetem PROBLEM). 

    Uczy gry na akordeonie w szkole muzycznej w Głubczycach.

  W zespole Adapters jest wokalistą, klawiszowcem, akordeonistą, realizatorem dźwięku, wodzirejem, menagerem, kierowcą i tragarzem :)

Ewelina

Vocal

Ukończyła śpiew solowy w szkole muzycznej w Nysie. Śpiewała i występowała na wielu scenach i estradach w kraju. 

    Współpracowała z wieloma zespołami, brała udział w produkcjach telewizyjnych takich jak Sopot TOPTrendy Festiwal 2008, Festiwal Piosenki Rosyjskiej Zielona Góra 2008. 

    Wraz z grupą wokalną 4MATION brała   udział w koncertach "Rozśpiewana Europa" z gwiazdami programu „Europa da się lubić”: Conrado Moreno, Elizabeth Duda oraz Kevin Aiston, a także projekcie "Niemen jak rzeka".

Występowała również w chórkach u boku takich artystów jak Włodzimierz Nahorny, Drupi.

     We wrześniu 2012 roku wraz z zespołem Soul City wzięła udział w organizowanej przez Białoruską telewizję „bitwie chórów” - HORoSHOU! - zajęli 3 miejsce! 

Poza jej zdolnościami wokalnymi jest również artystą plastykiem. Jej twórczość można obejrzeć na stronie www.eweart.pl

Janek

Gitara

Gitarzysta, animator kultury. Absolwent Wychowania Muzycznego filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Szczęśliwy tata szóstki dzieci.

Prowadzi szkołę nauki gry na gitarze „Jaś i Małgosia”

    W zespole Adapters jest gitarzystą, wokalistą, oświetleniowcem, elektrykiem, kierowcą i tragarzem :)

Please reload

Od dwunastu lat w niezmienionym składzie działamy na rynku muzycznym.  Zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną imprez takich jak wesela, bankiety, studniówki. Mamy również doświadczenie w prowadzeniu balów sylwestrowych i zabaw karnawałowych.

    Terenem działalności naszego zespołu muzycznego jest głównie województwo opolskie, śląskie  oraz dolnośląskie. Oczywiście możemy dojechać w każde miejsce w Polsce. 

Zespół tworzą profesjonalni muzycy, absolwenci szkół muzycznych i Akademii.

   

Sukces naszego zespołu zawdzięczamy nie tylko umiejętnościom wokalnym i instrumentalnym. Grając na setkach wesel i innych imprez zdobyliśmy ogromne doświadczenie  dzięki któremu potrafimy rozbawić i poderwać do tańca gości o różnych muzycznych upodobaniach.

    Podczas wesel zapewniamy pełną obsługę konferansjerską. Ponadto proponujemy gościom udział w konkursach, zabawach integracyjnych oraz muzykę biesiadną - wspólne śpiewanie przy stołach przy akompaniamencie akordeonu i gitary.

   

Jako jeden z nielicznych zespołów dysponujemy nowoczesnym akordeonem cyfrowym! Bogactwo jego barw oraz różnorodność zastosowań sprawia, że muzyka, którą gramy zabrzmi jeszcze lepiej.

    W celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym. Posiadamy również własny transport.